5 NİSAN AVUKATLAR GÜNÜ MÜNASEBETİYLE ISPARTA BAROSU GALA YEMEĞİ BARİDA OTELDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
08-04-2018
1354

 06.04.2018 tarihinde 5 Nisan Avukatlar günü münasebetiyle Gala Yemeğimiz Barida Otelde gerçekleştirildi. Gala yemeğimize Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, Isparta Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Mustafa Yazıcı, Yalvaç Belediye Başkanı Av.Halil Hilmi Tütüncü, Isparta ADD Başkanı Batuhan Güldiken Baro Başkanımız Av.Gökmen Hakkı Gökmenoğlu ve değerli eşi,Yönetim Kurulu üyelerimiz, Baro üyesi meslektaşlarımız ve Avukat Stajyerlerimiz katıldı.Akabinde meslekte  25-30-35-40-45-50-55 ve 60 yılını dolduran meslektaşlarımıza plaketleri takdim edildi. Isparta Barosu Hizmet Binamızda bulanan kütüphanemize destek ve katkılarından dolayı Baro üyesi meslektaşımız Av.Necati Şahine Baro Başkanlığımız tarafından plaket verildi ve yine Isparta Barosunun Kadın ve Çocuk Hakları Komisyonununda yıllarca görev yapan Baro üyesi meslektaşımız Av.Hesna Şener Özgürlere plaketi takdim edildi. Daha önceki yıllarda Isparta Barosunda görev yapmış bütün Yönetim kurulu üyelerimize Baro Başkanlığımız tarafından plaket takdim edilmesinden dolayı bu dönemde Baro Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen meslektaşlarımız Av.Fatih Semiz, Av.Arzu Elma Benli, Av.Ayşe Nur Akbay ve Av.Derya Akman'a Baro Başkanlığımız tarafından plaketleri takdim edildi. Isparta Baromuzun 60.kuruluş yıldönümü münasbetiyle Baro Yönetim Kurulumuzun pasta kesimi gerçekleştirildi ve ardından büyük bir coşkuyla kutlandı. Katılan bütün misafirlerimize teşekkür eder şükranlarımızı sunarız. 

Av.Ünsal Çankaya Başkan Vekili
21-11-2018 - 09:46:07

MESLEKTAŞLARIMIZ AV.GÜLSÜM & AV.RIDVAN ÖNEL'İN MUHAMMED MERT ADINI VERDİKLERİ ERKEK BEBEĞİ DÜNYAYA GELMİŞTİR. MİNİK BEBEĞİMİZE HOŞGELDİN DER, MESLEKTAŞLARIMIZA TEBRİK DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ.

30-10-2018 - 13:42:30

MESLEKTAŞIMIZ AV.AHMET ALİ ÜNAL BURUN AMELİYATI OLMUŞTUR. ACİL ŞİFALAR DİLERİZ.

Avukat Sorgula
10 KASIM ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ
2018/2019 STAJ EĞİTİM MERKEZİ AÇILIŞ PROGRAMI.
BASINDA BAROMUZ

BARONET CMK ATAMA SİSTEMİ Uzman Vergi | En kolay muhasebe , tek tıkla vergi beyanı Deniz Bank Ulusal Baro Ağı Projesi Baro Kart