AV.AHMET DEMİRBAŞ VE AV.HİKMET GÜNEŞ'İN RUHSAT TÖRENLERİ BARO HİZMET BİNAMIZDA DÜZENLENEN TÖRENLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
21-12-2018
351

Avukatlık stajını bitirerek ruhsat almaya hak kazanan meslektaşlarımız Av.Ahmet Demirbaş ve Av.Hikmet Güneş Baro İdari Binamızda Av.Fatma Sevük Konferans Salonunda düzenlenen törenle yemin ederek ruhsatını aldı.

Baro Başkan Vekilimiz Av.Ünsal Çankaya, Baro Saymanımız Av.Fatih Semiz, Baro üyesi meslektaşlarımız, avukat stajyerlerimiz ve ruhsat alan avukatlarımızın ailesinin katılımı ile gerçekleşen törende;

Av.Ahmet Demirbaş'a cübbesini Baro Başkan Vekilimiz Av.Ünsal Çankaya tarafından giydirilerek ruhsatı yine Baro Başkan vekilimiz Av.Ünsal Çankaya ve Baro Saymanımız Av.Fatih Semiz ile birlikte gururla takdim edilmiştir. 

Av.Hikmet Güneş'e cübbesini yanında staj yaptığı meslektaşlarımız Av.Osman Zabun ve Av.Mehmet Ali Ertuğrul tarafından giydirilerek ruhsatı Baro Başkan vekilimiz Av.Ünsal Çankaya yine meslektaşlarımız Av.Osman Zabun ve Av.Mehmet Ali Ertuğrul ile birlikte gururla takdim edilmiştir. 

Av.Hikmet Güneş'e CMK Sertifikasını Baro Saymanımız Av.Fatih Semiz tarafından takdim edilerek diğer Eğitim belgelerini ise yanında staj yaptığı meslektaşlarımız tarafından takdim edildi.

Mesleğe yeni adım atan meslektaşımıza başarılı, uzun ve kazançlı bir meslek hayatı diliyor tebrik ediyoruz.

Av.Ünsal Çankaya
Baro Başkanı
23-06-2019 - 21:30:07

MESLEKTAŞIMIZ; AV.İBRAHİM ETHEM GÜRSEL'İN BABASI VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ. 

14-06-2019 - 09:06:36

MESLEKTAŞIMIZ AV.MESUT AKBAŞ'IN ANNESİ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ. 

Avukat Sorgula
ISPARTA BAROSU BARO BAŞKANI SEÇİMLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUMUZ YAPILDI
10 KASIM ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ
2018/2019 STAJ EĞİTİM MERKEZİ AÇILIŞ PROGRAMI.

BARONET CMK ATAMA SİSTEMİ Uzman Vergi | En kolay muhasebe , tek tıkla vergi beyanı Deniz Bank Ulusal Baro Ağı Projesi Baro Kart