AV.YETER YILMAZ, AV.HÜSEYİN ERDEM YURTARSLAN, AV.MERT TUNÇER, AV.TUĞBA ÇAKIR VE AV.TUVANA YÜKSEL’İN RUHSAT TÖRENLERİ
11-01-2019
142

Avukatlık stajını bitirerek ruhsat almaya hak kazanan meslektaşlarımız Av.Yeter Yılmaz, Av.Hüseyin Erdem Yurtarslan, Av.Mert Tunçer, Av.Tuğba Çakır ve Av.Tuvana Yüksel Baro İdari Binamızda Av.Fatma Sevük Konferans Salonunda düzenlenen törenle yemin ederek ruhsatlarını aldılar.

Baro Başkan Vekilimiz Av.Ünsal Çankaya, Baro Genel Sekreterimiz Av.Ömer Berber, Baro Saymanımız Av.Fatih Semiz, önceki dönem Baro Başkanımız Av.Gökmen Hakkı Gökmenoğlu, Baro üyesi meslektaşlarımız, avukat stajyerlerimiz ve ruhsat alan avukatlarımızın ailesinin katılımı ile gerçekleşen törende;

Av.Yeter Yılmaz'a cübbesini yanında staj yaptığı meslektaşımız Av.Ercan Çimenkaya tarafından giydirilerek ruhsatı Baro Başkan vekilimiz Av.Ünsal Çankaya  ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte gururla takdim edilmiştir. 

Av.Hüseyin Erdem Yurtarslan'a cübbesini yanında staj yaptığı meslektaşımız Av.Muammer Atak tarafından giydirilerek ruhsatı Baro Başkan vekilimiz Av.Ünsal Çankaya  ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte gururla takdim edilmiştir. 

Av.Mert Tunçer 'e cübbesini yanında staj yaptığı meslektaşımız Baro Genel Sekreterimiz Av.Ömer Berber tarafından giydirilerek ruhsatı Baro Başkan Vekilimiz Av.Ünsal Çankaya, Baro yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte gururla takdim edilmiştir. 

Av.Tuğba Çakır'a cübbesini yanında staj yaptığı meslektaşımız Av.Ummahan Korkmaz’ın yerine bir önceki dönem Baro Başkanımız Av.Gökmen Hakkı Gökmenoğlu tarafından giydirilerek ruhsatı Baro Başkan vekilimiz Av.Ünsal Çankaya  ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte gururla takdim edilmiştir. 

Av.Tuvana Yüksel'e cübbesini bir önceki dönem Baro Başkanımız Av.Gökmen Hakkı Gökmenoğlu tarafından giydirilerek ruhsatı Baro Başkan vekilimiz Av.Ünsal Çankaya  ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte gururla takdim edilmiştir. 

Mesleğe yeni adım atan meslektaşlarımıza başarılı, uzun ve kazançlı bir meslek hayatı diliyor tebrik ediyoruz.

Av.Ünsal Çankaya Başkan Vekili
25-12-2018 - 09:52:10

BARO GENEL SEKRETERİMİZ AV.ÖMER BERBER'İN MİRAY ADINI VERDİKLERİ KIZ BEBEĞİ DÜNYAYA GELMİŞTİR. MİNİK BEBEĞİMİZE HOŞGELDİN DER, MESLEKTAŞIMIZA VE AİLESİNE TEBRİK DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ.

21-11-2018 - 09:46:07

MESLEKTAŞLARIMIZ AV.GÜLSÜM & AV.RIDVAN ÖNEL'İN MUHAMMED MERT ADINI VERDİKLERİ ERKEK BEBEĞİ DÜNYAYA GELMİŞTİR. MİNİK BEBEĞİMİZE HOŞGELDİN DER, MESLEKTAŞLARIMIZA TEBRİK DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ.

Avukat Sorgula
10 KASIM ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ
2018/2019 STAJ EĞİTİM MERKEZİ AÇILIŞ PROGRAMI.
BASINDA BAROMUZ

BARONET CMK ATAMA SİSTEMİ Uzman Vergi | En kolay muhasebe , tek tıkla vergi beyanı Deniz Bank Ulusal Baro Ağı Projesi Baro Kart