CEZA YARGILAMASINDA İSTİNAF VE TEMYİZ KONULU EĞİTİM SEMİNERİMİZ DÜZENLENDİ.
09-03-2019
233

09.03.2019 tarihinde Meslek İçi Eğitim Seminerleri Kapsamında Av.Prof. Dr. Mustafa Ruhan Erdem'in sunumu ile Ceza Yargılamasında İstinaf ve Temyiz konulu eğitim seminerimiz Baro Hizmet Binası Av.Fatma Sevük Konferans Salonunda Baro Başkanımız Av.Ünsal Çankaya, önceki dönem Baro Başkanlarımızdan TBB Delegemiz Av.Erol Berber, Baro Başkan Yardımcımız Av.Fatih Semiz, Baro Genel Sekreterimiz Av.Ömer Berber, Baro Yönetim Kurulu üyemiz Av.Arzu Elma Benli,  Baro üyesi meslektaşlarımız, Avukat stajyerlerimiz ve SDÜ Hukuk Fakültesi öğrencilerinin büyük katılımı ile gerçekleştirildi. Eğitim seminerimizin sonunda Baro Başkanımız Av.Ünsal Çankaya ve önceki dönem Baro Başkanımız TBB Delegemiz, program modörötörü Av.Erol Berber ile birlikte katkı ve desteklerinden dolayı sayın Av.Prof.Dr.Mustafa Ruhan Erdem'e plaket takdimi ve Meslek İçi Eğitim seminerimizde büyük destek ve katkıları bulunan Isparta Barosu Staj Eğitim Merkezi Stajyer temsilcimiz Stj.Av.Enes Aydemir tarafından da Av.Prof.Dr.Mustafa Ruhan Erdem adına Tema Vakfınca belgelendirilen fidan bağışı sertifikası takdim edildi. Seminerimize katılan tüm katılımcılara şükranlarımızı sunarız.

Av.Ünsal Çankaya
Baro Başkanı
20-05-2019 - 14:19:45

MESLEKTAŞIMIZ; AV.ORHAN ERDAL'IN BABASI VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ. 

20-05-2019 - 14:17:08

MESLEKTAŞIMIZ AV.HASAN HÜSEYİN UMUTLU'NUN  ALPTUĞ ADINI VERDİKLERİ ERKEK BEBEĞİ DÜNYAYA GELMİŞTİR. MİNİK BEBEĞİMİZE HOŞGELDİN DER, MESLEKTAŞIMIZA TEBRİK DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ.

Avukat Sorgula
ISPARTA BAROSU BARO BAŞKANI SEÇİMLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUMUZ YAPILDI
10 KASIM ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ
2018/2019 STAJ EĞİTİM MERKEZİ AÇILIŞ PROGRAMI.

BARONET CMK ATAMA SİSTEMİ Uzman Vergi | En kolay muhasebe , tek tıkla vergi beyanı Deniz Bank Ulusal Baro Ağı Projesi Baro Kart