CMK UYGULAMALARI KONULU SERTİFİKALI EĞİTİM SEMİNERİMİZ BARO HİZMET BİNASI AV.FATMA SEVÜK KONFERANS SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
09-03-2018
230

09.03.2018 Tarihinde CMK Uygulamaları konulu sertifikalı eğitim seminerimiz Baro Hizmet Binası Av.Fatma Sevük Konferans Salonunda Bahçeşehir Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Feridun Yenisey, SDÜ Öğretim Üyesi Prof.Dr.Faruk Turhan ve TBB Önceki Dönem Başk.Yrd. Av.Berra Besler'in sunumu ile gerçekleştirilen seminerimiz Baro Başkanımız Av.Gökmen Hakkı Gökmenoğlu, Baro Yönetim Kurulu Üyelerimiz Av.Fatih Semiz, Av. Arzu Elma Benli, Av.Ayşe Nur Akbay, Baro mensubu meslektaşlarımızın ve avukat stajyerlerimizin katılımı ile gerçekleştirildi. Seminer sonunda eğitmenlerimize ve Baro Yönetim Kurulu Üyemiz Av.Fatih Semiz'e destek ve katkılarından dolayı plaket takdim edildi. Cmk Eğitim seminerimizin organizasyonunda emeği geçen Baro Yönetim Kurulu Üyemiz Av.Fatih Semiz'e teşekkür eder şükranlarımızı sunarız.

Av. Gökmen H. GÖKMENOĞLU
11-06-2018 - 11:15:04

MESLEKTAŞIMIZ AV. ATALAY ATAY'IN ABİSİ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ. 

30-05-2018 - 15:09:36

MESLEKTAŞIMIZ AV.SEFER DEMİREKİN' NİN  AYLA ADINI VERDİKLERİ BEBEĞİ DÜNYAYA GELMİŞTİR. MİNİK BEBEĞİMİZE HOŞGELDİN DER, MESLEKTAŞIMIZA VE AİLESİNE TEBRİK DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ.

Avukat Sorgula
5 NİSAN 2018 AVUKATLAR HAFTASI PROGRAMI
TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ
29 EKİM VİDEOMUZ

BARONET CMK ATAMA SİSTEMİ Uzman Vergi | En kolay muhasebe , tek tıkla vergi beyanı Deniz Bank Ulusal Baro Ağı Projesi Baro Kart