CMK UYGULAMALARI KONULU SERTİFİKALI EĞİTİM SEMİNERİMİZ BARO HİZMET BİNASI AV.FATMA SEVÜK KONFERANS SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
09-03-2018
123

09.03.2018 Tarihinde CMK Uygulamaları konulu sertifikalı eğitim seminerimiz Baro Hizmet Binası Av.Fatma Sevük Konferans Salonunda Bahçeşehir Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Feridun Yenisey, SDÜ Öğretim Üyesi Prof.Dr.Faruk Turhan ve TBB Önceki Dönem Başk.Yrd. Av.Berra Besler'in sunumu ile gerçekleştirilen seminerimiz Baro Başkanımız Av.Gökmen Hakkı Gökmenoğlu, Baro Yönetim Kurulu Üyelerimiz Av.Fatih Semiz, Av. Arzu Elma Benli, Av.Ayşe Nur Akbay, Baro mensubu meslektaşlarımızın ve avukat stajyerlerimizin katılımı ile gerçekleştirildi. Seminer sonunda eğitmenlerimize ve Baro Yönetim Kurulu Üyemiz Av.Fatih Semiz'e destek ve katkılarından dolayı plaket takdim edildi. Cmk Eğitim seminerimizin organizasyonunda emeği geçen Baro Yönetim Kurulu Üyemiz Av.Fatih Semiz'e teşekkür eder şükranlarımızı sunarız.

Av. Gökmen H. GÖKMENOĞLU
14-03-2018 - 10:15:34

MESLEKTAŞIMIZ AV.AYŞENUR POSTALCIOĞLU'NUN  LAMİA ADINI VERDİKLERİ BEBEĞİ DÜNYAYA GELMİŞTİR. MİNİK BEBEĞİMİZE HOŞGELDİN DER, MESLEKTAŞIMIZA VE AİLESİNE TEBRİK DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ.

12-03-2018 - 16:25:33

MESLEKTAŞIMIZ AV.RABİA YUMAK'IN ANNESİ ANJİO OPERASYONU GEÇİRMİŞTİR. KENDİSİNE ACİL ŞİFALAR DİLERİZ.

Avukat Sorgula
TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ
29 EKİM VİDEOMUZ
KENTSEL DÖNÜŞÜM VE KAT MÜLKİYETİNDE ENGELLİ HAKLARI KONULU SEMİNER

BARONET CMK ATAMA SİSTEMİ Uzman Vergi | En kolay muhasebe , tek tıkla vergi beyanı Deniz Bank Ulusal Baro Ağı Projesi Baro Kart