Isparta Ziyaret Haber Arşivi
Baro Başkanımız Av.Gökmen Hakkı Gökmenoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Av.Ünsal Çankaya ve Baro üyesi meslektaşımız Av.Mustafa Büber Isparta İş Kur İl Müdür Vekili Gürsel Öksüz ve İş Kur İl Müd. Yrd. Mustafa Hökeyi ziyaret ettiler.
05.07.2018 TARİHİNDE AFYONKARAHİSAR BARO BAŞKANI AV.TURGAY ŞAHİN, BARO BAŞKANIMIZ AV.GÖKMEN HAKKI GÖKMENOĞLUNU  MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
PROF.DR.SÜLEYMAN SERHAT GÜRPINAR BARO BAŞKANIMIZ AV.GÖKMEN HAKKI GÖKMENOĞLUNU YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ AV.FATİH SEMİZ VE AV.SERDAR İPEKİN  KATILIMI İLE MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
MHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI  HASAN BASRİ SÖNMEZ, ZÜBEYDE TURHAN, ÖZGÜR İSMAİLOĞLU, ALİ ÖZKAN MHP ISPARTA İL VE İLÇE TEŞKİLATI BAŞKAN VE ÜYELERİ BARO BAŞKANIMIZ AV.GÖKMEN HAKKI GÖKMENOĞLUNU MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER.
İYİ PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYI AYLİN CESUR VE İYİ PARTİ ISPARTA İL VE İLÇE TEŞKİLATI BAŞKAN VE ÜYELERİ  BAROMUZU ZİYARET ETTİ.
ÖZEL ISPARTA BİLİM İLKOKULU KURUCUSU NECDET TAŞPINAR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ BARO BAŞKANIMIZ AV.GÖKMEN HAKKI GÖKMENOĞLUNU MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER.
SAADET PARTİSİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI CEVAT GENÇAY, İBRAHİM ATEŞ VE HÜSEYİN EROĞLU  BARO BAŞKANIMIZ AV.GÖKMEN HAKKI GÖKMENOĞLUNU MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER.
AK PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYI BARO ÜYESİ MESLEKTAŞIMIZ AV.RECEP ÖZEL BAROMUZU ZİYARET ETTİ
SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ HUKUK VE ADALET KULÜBÜ BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU BAROMUZU ZİYARET ETTİ
AK PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYI BARO ÜYESİ MESLEKTAŞIMIZ AV.AYŞE NUR AKBAY BAROMUZU ZİYARET ETTİ
CHP ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI MUSTAFA CEYHAN VE İSA DİNÇTÜRK BAROMUZU ZİYARET ETTİ.
Isparta Garanti Bankası Şube Müdürü Onur Tonguç Sağ ve Garanti Bankası Bireysel Müşteri Temsilciliği Müdürü Betül Salatan Baro Başkanlığımızı ziyaret ettiler.
Av. Gökmen H. GÖKMENOĞLU
20-07-2018 - 22:27:16

MESLEKTAŞIMIZ AV.SERAP DEMİREKİN’İN DENİZ HAN ADINI VERDİKLERİ ERKEK BEBEĞİ DÜNYAYA GELMİŞTİR. MİNİK BEBEĞİMİZE HOŞGELDİN DER, MESLEKTAŞIMIZA VE AİLESİNE TEBRİK DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ.

19-07-2018 - 20:24:48

MESLEKTAŞLARIMIZ AV.EMİNE KAYA VE AV.MUHAMMET ALİ KAYA'NIN CEMRE İSMİNİ VERDİKLERİ KIZ BEBEĞİ DÜNYAYA GELMİŞTİR. MİNİK BEBEĞİMİZE HOŞGELDİN DER, MESLEKTAŞLARIMIZA VE AİLELERİNE TEBRİK DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ.

Avukat Sorgula
TÜRKİYE'NİN LİDER KADINLAR PROJESİ
AV.GÜNGÖR ÇAKMAKÇI CENAZE TÖRENİ
5 NİSAN 2018 AVUKATLAR HAFTASI PROGRAMI

BARONET CMK ATAMA SİSTEMİ Uzman Vergi | En kolay muhasebe , tek tıkla vergi beyanı Deniz Bank Ulusal Baro Ağı Projesi Baro Kart