Isparta Ziyaret Haber Arşivi
 ISPARTA C.BAŞSAVCISI SAYIN MUSTAFA AKBULUT BAROMUZU ZİYARET ETTİ.
ISPARTA İL EMNİYET MÜDÜRÜ METİN AKAYA MAKAMINDA ZİYARET
İLİMİZE YENİ ATANAN İL JANDARMA KOMUTANI J.ALB. ÜNSAL AĞAOĞLUNA MAKAMINDA ZİYARET
Isparta Kent Konseyi Başkanı Ahmet Bayram ve Kent Konseyi üyeleri Baro Başkanımız Av.Ünsal Çankaya’yı makamında ziyaret etti.
SDÜ Hukuk Fakültesi Hukuk ve Adalet Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Enver Halıcı ve Yönetim Kurulu üyeleri Baro Başkanımız Av.Ünsal Çankaya’yı makamında ziyaret ettiler.
Isparta Defterdarı Nazım Kaya Baro Başkanımız Av.Ünsal Çankayayı makamında ziyaret etti.
SDÜ HUKUK FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR. HALUK SONGUR, SDÜ HUKUK FATÜLKESİ DEKAN YRD.DR.ÖĞRETİM ÜYESİ ABDURRAHMAN KAVASOĞLU VE SDÜ GENEL SEKRETERİ DR.ÖĞRETİM ÜYESİ VAHDETTİN AYDIN BARO BAŞKANLIĞIMIZI ZİYARET ETTİLER.
SDÜ Hukuk Fakültesi Ombudsmanlık Kulübü Başkanı Furkan Çağdaş ve Yönetim Kurulu üyeleri Baro Başkanlığımızı ziyaret ettiler.
Barida Otel İşletme Müdürü Hakan Mertgenç ve Barida Otel Satış Pazarlama Birimi Sorumlusu Tuncay Çelikkıran Baro Başkanlığımızı ziyaret ettiler.
ISPARTA MİLLETVEKİLİ BARO ÜYESİ MESLEKTAŞIMIZ AV.RECEP ÖZEL BARO BAŞKANIMIZ AV.ÜNSAL ÇANKAYAYI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
ISPARTA ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ İL BAŞKANI MEVLÜT ÖZİL VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ BARO BAŞKANIMIZ AV.ÜNSAL ÇANKAYA’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesine tekrar rektör olarak atanan Sayın Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı’ya ziyaret
Av.Ünsal Çankaya
Baro Başkanı
04-10-2019 - 08:57:01

BARO ÜYESİ MESLEKTAŞLARIMIZ AV.ESRA TUNÇBİLEK VE AV.İSMAİL TUNÇBİLEK'İN KIZ BEBEĞİ DÜNYAYA GELMİŞTİR. MİNİK BEBEĞİMİZE HOŞGELDİN DER, MESLEKTAŞIMIZA VE AİLESİNE TEBRİK DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ.

25-09-2019 - 11:52:40

BARO ÜYESİ MESLEKTAŞLARIMIZ AV.KEREM ALTEN VE AV.ELVAN ZEKİYE ALTEN'İN KIZ BEBEĞİ DÜNYAYA GELMİŞTİR. MİNİK BEBEĞİMİZE HOŞGELDİN DER, MESLEKTAŞIMIZA VE AİLESİNE TEBRİK DİLEKLERİMİZİ İLETİRİZ.

Avukat Sorgula
ISPARTA BAROSU BARO BAŞKANI SEÇİMLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUMUZ YAPILDI
10 KASIM ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ
2018/2019 STAJ EĞİTİM MERKEZİ AÇILIŞ PROGRAMI.

BARONET CMK ATAMA SİSTEMİ Uzman Vergi | En kolay muhasebe , tek tıkla vergi beyanı Deniz Bank Ulusal Baro Ağı Projesi Baro Kart