ISPARTA DENİZBANK İLE BARO BAŞKANLIĞIMIZ ARASINDA YAPILAN SÖZLEŞMENİN TÜM MESLEKTAŞLARIMIZA VE BAROMUZA HAYIRLI OLMASINI DİLERİZ.
09-07-2018
489

ISPARTA DENİZBANK İLE BARO BAŞKANLIĞIMIZ ARASINDA YAPILAN SÖZLEŞMENİN TÜM MESLEKTAŞLARIMIZA VE BAROMUZA HAYIRLI OLMASINI DİLERİZ.

Baromuzun Anlaşmalı Banka sözleşmesinin süresinin dolması üzerine; Göreve geldiğimiz gün başlattığımız uygulama çerçevesinde sözleşme süremizin son bulması üzerine Tüm Bankalardan yeniden teklif alınmış, en yüksek teklifi sunan iki banka Baromuza davet edilmiş ve sonuçta en yüksek teklifi ve şartları sunan DENİZBANK ISPARTA ŞUBE müdürlüğü ile 3 yıl süre karşılığında yeniden anlaşma imzalanmıştır. 90.000.00 TL Baro Başkanlığımıza Bağış alınarak yeni sözleşme uygulamaya girmiştir. Sözleşme ile ayrıca Meslektaşlarımıza Eft ücretsiz havale, ücretsiz çelik kasa hizmeti, Denizbank Afilli kart kullanma karşılığında Yüz Bin TL limitli ücretsiz mesleki sorumluluk sigortası ve meslektaşlarımızın şahsi mevduatlarına da özel mevduat getirisi gibi hizmetler karşılığında protokol tanzim edilmiştir.

TÜM MESLEKTAŞLARIMIZA VE BAROMUZA YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ İLE BİRLİKTE HAYIRLI OLSUN der, Fiziki şartları ve maddi imkanları ile tam anlamı ile kurumsallaşmış Baromuzun yönetim kurulu üyeleri olarak bize verdiğiniz büyük destek ve güven nedeni ile Meslektaşlarımıza minnettar olduğumuzu belirtir, BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ der, Saygılar Sunarız.

 

                                               Av.Gökmen Hakkı Gökmenoğlu

                                                      Isparta Baro Başkanı

Av.Ünsal Çankaya
Baro Başkanı
23-06-2019 - 21:30:07

MESLEKTAŞIMIZ; AV.İBRAHİM ETHEM GÜRSEL'İN BABASI VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ. 

14-06-2019 - 09:06:36

MESLEKTAŞIMIZ AV.MESUT AKBAŞ'IN ANNESİ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET YAKINLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ. 

Avukat Sorgula
ISPARTA BAROSU BARO BAŞKANI SEÇİMLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUMUZ YAPILDI
10 KASIM ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ
2018/2019 STAJ EĞİTİM MERKEZİ AÇILIŞ PROGRAMI.

BARONET CMK ATAMA SİSTEMİ Uzman Vergi | En kolay muhasebe , tek tıkla vergi beyanı Deniz Bank Ulusal Baro Ağı Projesi Baro Kart