KAMUOYUNA DUYURU
06-02-2019
240

KAMUOYUNA DUYURU


Son günlerde çatı kuruluşumuz olan Türkiye Barolar Birliği Başkanımız Sayın Av.Prof.Dr.Metin Fevzioğlu’nun Rize Barosuna yapmış olduğu ziyaret programı esnasında gerçekleştirmiş olduğu temaslara ilişkin bir takım spekülasyonların gündemi meşgul ettiği gözlenmektedir. 


Ziyaret programı esnasında, Birlik Başkanımızın sadece tek bir siyasi parti il başkanlığını değil, tüm siyasi parti il başkanlıklarını ziyaret ettiği ve söylemlerinde toplumsal barışa ve savunma mesleğinin sağlıklı bir biçimde icra edilebilmesi için atılması gereken adımlara dikkat çektiği, ziyaretler esnasında kendisine eşlik eden değerli Baro Başkanlarımızca deklare edilmiş bulunmaktadır. 


Hal böyleyken, ülke barışı ve savunma mesleğinin sorunları adına atılmış tüm iyi niyetli adımların cesaretlendirilmesi gerektiği kanısındayız. Bu nedenle Birlik Başkanımızın Rize Barosunu ziyareti esnasında yapmış olduğu temaslara ilişkin gündemi meşgul eden spekülasyonlara karşı Birlik Başkanımızın yanında olduğumuzun bilinmesini isteriz. 

Kamuoyuna saygı ile duyurulur. 

 

Av.Ünsal Çankaya
Isparta Barosu Başkanı 

 

Av.Ünsal Çankaya
Baro Başkanı
06-08-2019 - 14:49:41

MESLEKTAŞIMIZ AV.OSMAN ZABUN ANJİO OLMUŞTUR. KENDİSİNE ACİL ŞİFALAR DİLERİZ.

19-07-2019 - 15:31:42

MESLEKTAŞIMIZ AV.GÜLNUR ÖZYURT'UN BABASI VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAH'TAN RAHMET YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ. 

Avukat Sorgula
ISPARTA BAROSU BARO BAŞKANI SEÇİMLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUMUZ YAPILDI
10 KASIM ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ
2018/2019 STAJ EĞİTİM MERKEZİ AÇILIŞ PROGRAMI.

BARONET CMK ATAMA SİSTEMİ Uzman Vergi | En kolay muhasebe , tek tıkla vergi beyanı Deniz Bank Ulusal Baro Ağı Projesi Baro Kart