Isparta Ziyaret Haber Arşivi
ISPARTA ADLİ DESTEK VE MAĞDUR HİZMETLERİ MÜDÜRÜ PSİKOLOG ESMA SALİM VE SOSYAL HİZMET UZMANI ÖZDEN SALMAN KOKU BAROMUZU ZİYARET ETTİ.
Gaziantep Baro Başkanı Av.Bektaş Şarklı Baro Başkanımız Av.Ünsal Çankayayı makamında ziyaret etti.
06.08.2020 Tarihinde Isparta Denetimli Serbestlik Müdürü Fatih Ziya Şahin ve Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Şefi Oğuzhan Süllü Baro Başkanımız Av.Ünsal Çankaya’yı Baro Başkan Yardımcımız Av.Fatih Semiz’in katlımı ile Makamında Ziyaret etti.
ISPARTA CHP İL BAŞKANI VE TEŞKİLATI BAROMUZU ZİYARET ETTİLER.
Isparta Kızılay Şube Başkanı Ramazan Tamer Büyükküpçü Baro Başkanımız Av.Ünsal Çankayayı Baro üyelerimiz Av.Ayşe Nur Akbay, Av.Muhammet Furkan Altunbaşak  ve Av.Hatice Alkanın katılımı ile makamında ziyaret etmişlerdir.
Isparta İl Jandarma Komutanı Sayın J.Alb.Ünsal Ağaoğlu Baro Başkanımız Av. Ünsal Çankaya’yı Baro Başkan Yardımcımız Av.Fatih Semiz, Baro Yönetim Kurulu Üyelerimiz Av. Recep Çelik, Av.Arzu Elma Benli ve Av.Ahmet Kökmen’in katılımlarıyla makamında iadeyi zi
09.01.2020 Tarihinde Yeşilay Cemiyeti Isparta Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Personeli ve Yeşilay Danışmanlık Merkezi Personeli Baro Başkanımız Av.Ünsal Çankayayı Baro Başkan Yardımcımız Av.Fatih Semizin Katılımı İle Makamında Ziyaret Etti.
ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NE YENİ ATANAN ÖMER YILMAZ’I MAKAMINDA ZİYARET
ISPARTA ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI AHMET TURAL’I MAKAMINDA ZİYARET
SDÜ Hukuk Fakültesi Hukuk ve Adalet Topluluğu Yönetim Kurulu üyeleri Baro Başkanımız Av.Ünsal Çankaya’yı Baro Başkan Yardımcımız Av.Fatih Semizin katılımı ile makamında ziyaret ettiler.
ISPARTA ADALET LİSESİ MÜDÜRÜ VE ÖĞRETMENLERİ BAROMUZU ZİYARETTE BULUNDULAR.
Vakıf Emeklilik Akdeniz Satış Yetkilisi Ercan Atacan Baro Başkanımız Av.Ünsal Çankayayı Baro Başkan Yardımcımız Av.Fatih Semizin Katılımı İle Makamında Ziyaret Etti.
Av.Ünsal Çankaya
Baro Başkanı
10-09-2020 - 10:15:46

MESLEKTAŞIMIZ AV.FATMA TÜRKAN ŞALLI EVLENMİŞTİR. BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLERİZ. 

25-08-2020 - 09:34:50

MESLEKTAŞIMIZ AV.ZELİHA KILINÇ EVLENMİŞTİR. BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLERİZ. 

Avukat Sorgula
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ÇELENK SUNMA VE BASIN AÇIKLAMASI
KADES UYGULAMASI
ISPARTA BAROSU KADIN VE ÇOCUK HAKLARI KOMİSYONU BAŞKANLIĞIMIZIN KADINA YÖNELİK ŞİDDETE KARŞI FARKINDALIK AMAÇLI VİDEOSU

BARONET CMK ATAMA SİSTEMİ Uzman Vergi | En kolay muhasebe , tek tıkla vergi beyanı Deniz Bank Ulusal Baro Ağı Projesi Baro Kart